Dead Space Remake hakkında yeni bilgiler bu cuma duyurulacak

Dead Space Remake hakkında yeni bilgiler bu cuma duyurulacak

Posted by

Dead Space Remake hakkında yeni bilgiler bu cuma gerçekleştirilecek Youtube yayını ile duyurulacak. Oyunun yapımcısı Motive, daha önce Dead Space Remake hakkında yeni detayları paylaşmış ardından sessizliğe gömülmüştü. Yapımcı firmanın paylaştığı kısa fragmanda, yayının oyunun en güçlü yanlarından ses dizaynı üzerine olması bekleniyor.

Dead Space Remake bu cuma tekrar gün yüzüne çıkacak

Dead Space Remake geçtiğimiz yıl duyurulmuş ve çıkışının pek de yakın olmadığı ima edilmişti. Motive, daha önce gerçekleştirdiği yayında oyunun geliştirilme aşamasında çok erken bir safhada olunduğundan ötürü prototip denebilecek görüntüler kullanılmıştı. Oyunun çıkış tarihi hala net olmasa da cuma günü gerçekleşecek olan yayında oyundan ilk görüntüler gelebilir.
Dead Space RemakeMotive’in mesajındaki ” did you hear” (duydunuz mu?) vurgusu ve fragmanda sesin ön plana çıkarılması sebebiyle yayının, Dead Space’in en güçlü yanlarından ses dizaynı ile ilgili olmasını bekleyenler de var.  Motive, Dead Space’in bu yeniden yapımının oyunun aslına tamamen sadık kalınarak yapılmayacağını, farklılıklar olacağını belirtmişti. Buna örnek olarak, SSD teknolojisi sayesinde yükleme ekranlarının kaldırılacağını belirtmişlerdi. Ayrıca oyun motoru da tamamen değiştirilerek, EA’in bütün oyunlarına entegre ettiği Frostbite motoru kullanılacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.