Denizli’de yaz konserleri tüm süratiyle devam ediyor

Posted by

Denizli Büyükşehir Belediyesinin İncilipınar ve Adalet Parkı’nda klasikleştirdiği Yaz Konserleri, birbirinden kıymetli müzisyen ve sanatkarları ağırlamaya devam ediyor. Yaz Konserlerinin geçen hafta sonu programında Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatçısı İsmail Barkan İncilipınar Parkı’nda, Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar sanatkarı Özgür Doğan ise Adalet Parkı’nda sahne aldı.

Müzikseverlerin ağır ilgi gösterdiği konserlere Denizli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Toplumsal İşler Dairesi Başkanı Hüdaverdi Otaklı ve çok sayıda vatandaş katıldı. İsmail Barkan ve Özgür Doğan’ın birbirinden hoş yapıtları seslendirdiği konserlere gelenler unutulmaz bir akşam yaşadı. Türk halk müziği yapıtlarının seslendirildiği konserler büyük beğeni alırken, birtakım vatandaşlar oyun havalarına eşlik etti.

9 Eylül 2022’ye dek her hafta cuma ve cumartesi akşamı gerçekleştirilecek Yaz Konserleri bu hafta sonu da sürecek. 12 Ağustos Cuma günü saat 21.00’de İncilipınar Parkı’nda Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Sanatkarı Özgür Doğan, 13 Ağustos Cumartesi günü 21.00’de ise Adalet Parkı’nda Denizli Büyükşehir Belediyesi Konservatuar Sanatkarı İsmail Barkan sahne alacak. Birbirinden hoş yapıtların seslendirileceği yaz konserlerine tüm Denizlililerin davetli olduğu belirtildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.