Dilan Polat Önce İntihara Kalkışan Sonra da Adını Göğsüne Yazdıran Hayranı Hakkında Konuştu!

Eşiyle beraber yaptığı paylaşımları ve eşinin her gün milyonluk hediyelerle kendisini şımartmasıyla çok konuştuğumuz Dilan Polat, onu çok sevdiği için intihara kalkışan, sonra da adını dövme yaptıran hayranıyla ilgili konuştu. Dilan Polat’ın ‘Ben ne dinledim şimdi?’ dedirten açıklamalarının detayları ?

Kendisinin doğum fotoğrafçılığından başlayan ilginç bir serüveni ve Türkiye’nin dört bir yanına açtığı güzellik merkezleri var ama biz Dilan Polat’ı eşiyle yaptığı şaşalı, lüks kokan paylaşımlarla konuşuyoruz daha çok…

Yaşantısı ve açıklamalarıyla gündemden neredeyse hiç düşmeyen Dilan Polat, geçtiğimiz saatlerde bir hayranıyla ilgili açıklamalarda bulunduğu hikayeler paylaştı.

Dilan Polat, onu sevdiği için intihara kalkışan ve sonradan da adını göğsüne dövme yaptıran hayranı hakkında konuştuğu hikayeler tepki çekince sildi paylaşımlarını… Ama o hikayeleri kayda alan magazin siteleri oldu tabii ?

Dilan Polat, “Dövme yaptırmış Dilan Polat diye. Kim olduğumu söylesem çok şaşırırsın dedi. Kim demiş oldum, etkilendim…” dedi ve ekledi:

Hatırlıyor musunuz aylar önce bir olay olmuştu bizim Ataşehir’de? Çatıya çıkmıştı biri, ben panik atak geçirmiştim. ‘Ben o’yum dedi!’

Yani göğsüne dövme yaptıran kişinin, geçtiğimiz aylarda Dilan Polat sevgisi yüzünden intihara kalkışan ve yardım ettikleri kadın olduğunu açıkladı. Ardından ne yapacağını şaşırdığını ve “Niye?” diye sorduğunu söyledi.

Buraya kadar söylediği her şey nispeten normal duyuluyordu da konuşmanın sonrası “Ne demeye çalıştı şimdi?” ve “Bu söylenecek şey mi?” gibi tepkiler verilmesine sebep oldu.

“Yani seviyor belli ki ama niye çatıya çıktın mesela? Kafamda zaten bin sekme açık, böyle şeylerle iki bin sekme! Kız, niye normali beni bulmuyor?” diyerek sitem etti bir nevi.

Yaşadığı olayın onda bıraktığı etkiden bahsettikten sonra hayranına seslenerek, önce “Kız gel, bir gün konuşacağım seninle!” dedi.

Sonra karar değiştirdi ve,

‘Yok ablam, sen ya da gelme. Tatlısın. Psikolojik bunalım çok zor, seni anlamaya çalışıyorum. Zor günler yaşamış olabilirsin. Ama yok aşkım gelme! Bende de merhamet çok!’ açıklamasında bulundu…

Tüm detaylarıyla izlemek isteyenler için Dilan Polat’ın sonradan sildiği hikayeleri?

? Yorum sizde!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir