Ebru Şahin’in bikinili paylaşımı dikkat çekti

Posted by

Aşkları, 2020 yazında Alaçatı’da başlayan Ebru Şahin işe Cedi Osman, mutlu birlikteliklerinin ardından hayatlarını birleştirme kararı almıştı. Kapadokya’da sevgilisinin evlilik teklifine ‘evet’ diyen Ebru Şahin, 1 Temmuz’da Makedonya’nın Ohrid şehrinde ünlü basketbolcuyla nikah masasına oturmuştu. Yakın dostlarının ve aile fertlerinin katıldığı samimi bir törenle evlenen ikilinin şahitliğini yakın dostlarından Abdullah Bulut ve Okan Can Yantır üstlenmişti.

Ünlü çiftin Makedonya’da kıyılan resmi nikâhın ardından Türkiye’ye gelerek Çeşme’de yaptıkları düğününe; sanat, sosyete ve spor camiasından tanınmış simalar katılmıştı. Törendeki temsili nikahı Acun Ilıcalı kıymıştı.

MİLYONLUK GELİN ARABASI UÇAKLA GETİRİLDİ

Düğünün en dikkat çeken detaylarından biri ise, gelin arabası olmuştu. NBA takımlarından Cleveland Cavaliers forması giyen yıldız basketbolcu, bir milyon dolarlık siyah Lamborghini aracı Amerika’dan uçakla getirtmişti.

BALAYI KEYFİNİ PAYLAŞTI

Balayı için ilk olarak Alaçatı’yı tercih eden ve sonrasında Yunanistan’a giden ünlü çift, rotalarını Seyşeller’e çevirmişti. Afrika’dan sonra İtalya’ya giden Şahin ile Osman, Türkiye döndüklerinde de soluğu Çeşme’de almıştı. Tatillerinden keyifli anları takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen çiçeği burnunda çifte, binlerce beğeni ve yorum gelmişti.

Ünlü oyuncu, sosyal medyada günlük hayatından kesitler paylaşmaya devam ediyor. Şahin, bu defa bikinisiyle tatilde çekildiği bir fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Ünlü oyuncunun zayıflığı ve fit fiziği dikkat çekti.

“FİZİK DEYİNCE SEN”

Şahin’in paylaşımına takipçilerinden binlerce beğeni ve yorum gelirken, bazı takipçiler Şahin’e “Bu ne güzellik”, “Fizik deyince sen” gibi yorumlarda bulundu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.