Fenerbahçe’nin prensip muahedesine vardığı Joshua King, İstanbul’a geldi

Posted by

Fenerbahçe’nin prensip mutabakatına vardığı Joshua King, “Milli grup maçlarının akabinde çalışmalarımı sürdürdüm. Önümüzdeki süreci sabırsızlıkla bekliyorum” dedi.

Fenerbahçe’nin prensip mutabakatına vardığı Joshua King, THY’na ilişkin TK1754 sefer sayılı Oslo-İstanbul uçağıyla İstanbul’a geldi. 30 yaşındaki forvet oyuncusunu havalimanında Fenerbahçe Kulübü yetkilileri karşıladı.

Taraftarların ve havalimanı çalışanlarının fotoğraf isteğini geri çevirmeyen Joshua King, İstanbul’daki birinci açıklamalarını da Demirören Haber Ajansı’na (DHA) yaptı. İstanbul’da olduğu için duyduğu memnunluğu lisana getiren King, “Açıkçası buraya gelmek hoş. Yarın bir konuşma gerçekleştireceğiz. Umarım kimi şeyleri sonuca kavuştururuz. En son resmi olarak futbol oynamamın üzerinden haftalar ve aylar geçti. Ulusal ekip maçları vardı, o sürecin akabinde çalışmalarımı sürdürdüm. Önümüzdeki süreci sabırsızlıkla bekliyorum” tabirlerini kullandı.

“EN GÜZEL İKİ ARKADAŞIM ÇILGIN BİRER FENERBAHÇE TARAFTARI”

En güzel iki arkadaşının Fenerbahçe taraftarı olduğunu belirten 30 yaşındaki forvet, “En uygun iki arkadaşım sekiz yaşından beri çok çılgın birer Fenerbahçe taraftarı. 15 yaşından beri Fenerbahçe forması giymemi söylüyorlar. Nasıl söylenir bilemiyorum fakat düzgün istikametten bakarsak biraz çılgınca geliyor. Umarım yarın her şey hoş olur” formunda konuştu.

Joshua King, sonrasında Fenerbahçe Kulübü yetkilileriyle alandan ayrıldı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.