Gaziantep FK 2 gurbetçi ismi takımına kattı

Posted by

Transfer çalışmalarına devam eden Spor Toto Harika Lig kadrolarından Gaziantep Futbol Kulübü, son olarak Frankfurt II kadrosunda forma giyen gurbetçi genç futbolcu Berkan Küpelikılınç’ı takımına kattı.

Kırmızı-siyahlı takım, 19 yaşındaki gurbetçi sağ bek ile 4 yıllık kontrat imzaladı.

Transfer ile ilgili Gaziantep FK’dan yapılan açıklamada, “Gaziantep Futbol Kulübümüz, Frankfurt II grubundan genç futbolcu Berkan Küpelikılınç ile 4 yıllık mutabakata varmıştır. Yeni transferimiz Berkan, Kulüp Liderimiz Cevdet Akınal’ın da katıldığı imza merasimiyle kendisini 4 yıllık kulübümüze bağlayan resmi kontrata imza attı. Berkan’a kulübümüze güzel geldin diyor, armamız altında üstün muvaffakiyetler diliyoruz” denildi.

Gaziantep FK bir gurbetçiyi daha takımına kattı

Gaziantep Futbol Kulübü, transfer çalışmaları çerçevesinde gurbetçi bir futbolcuyu daha takımına kattı.

Kırmızı-siyahlı grup, son olarak Portekiz 2. Lig temsilcilerinden Academico’da kiralık forma giyen genç gurbetçi futbolcu Abdulkerim Çakar’ı takımına kattı.

Mesleğinde 78 resmi karşılaşmaya çıkarak 30 gol, 4 asistlik performans gösteren ve atak çizgisinin her bölgesinde forma giyebilen Abdulkerim Çakar, Gaziantep FK ile 3 yıllık mukavele imzaladı.

Transferle ilgili Gaziantep takımından yapılan açıklamada, “Gaziantep Futbol Kulübümüz, genç yıldız adayı Abdulkerim Çakar ile 3 yıllık mutabakata varmıştır. Yeni transferimiz Abdulkerim Çakar, Kulüp Liderimiz Cevdet Akınal’ın da katıldığı imza merasimiyle kendisini 3 yıllık kulübümüze bağlayan resmi mukaveleye imza attı. Abdulkerim’e kulübümüze beğenilen geldin diyor, armamız altında üstün muvaffakiyetler diliyoruz” denildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.