Joao Felix aldatıldı iddiası! İkinci Wanda Nara vakası…

Posted by

Atletico Madrid’in yıldız futbolcusu Joao Felix’in kız arkadaşı tarafından aldatıldığı tezleri kamuoyunu salladı. Felix ile 1 yıldır ilgisi bulunan Magui Corceiro’nun, Portekizli yıldızı diğer bir futbolcu ile aldattığı sav edildi.

La Liga takımı Atletico Madrid’in 22 yaşındaki yıldızı Joao Felix’in, kız arkadaşı Magui Corceiro tarafından yakın arkadaşıyla aldatıldığı argümanı gündemi sarstı.

Birkaç evvel oynanan bir maçtan sonra Sporting Lizbon’lu Pedro Porro ile fotoğrafları toplumsal medyaya düşen Corceiro hakkındaki aldatma tezleri güzelce alevlendi.

Pedro Porro ve Magui Corceiro

PEDRO PORRO’DAN AÇIKLAMA

Toplumsal medya hesabından bir açıklama yapan Pedro Porro, haberlerin gerçeği yansıtmadığını söylerken, “Söylenenler rahatsız edici. Corceiro ile özel bir ilgim var lakin kimse sadakatsizlik yapmıyor! Üçümüzün de imajını zedelemeyi bırakın. Zira sav edilen şeyler gerçek değil” tabirlerini kullandı.

Joao Felix ile 1 yılı aşkın müddettir birlikte olan 19 yaşındaki Corceiro’nun, daha evvel eşi Maxi Lopez’i şimdiki kocası Mauro Icardi ile aldatan Wanda Nara ile birebir pozu vermesi savları kuvvetlendirdi.

Joao Felix ise, bahisle ilgili açıklama yapmadı.

Corceiro’nun, eski eşini yakın arkadaşı Mauro Icardi ile aldatan Wanda Nara ile birebir pozu vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.