Mauro Icardi: Mukadderat bizim Galatasaray’la buluşmamızı istiyormuş

Posted by

Galatasaray’da kulüp televizyonu, Mauro Icardi’nin İstanbul’a geliş süreciyle ilgili bir evrak hazırladı.

“Çocuklarım küçüklükten beri tam bir futbol hastası. Eşimle birlikte bir sefer Türkiye’ye gelmişlerdi ve Galatasaray forması almışlardı” diyen golcü oyuncu şöyle konuştu, “Umarım bu sene şampiyonluk amacımıza ulaşır ve tekrar Avrupa’da oynamaya devam ederiz. Ki Galatasaraylı taraftarlar, tüm kent ve tüm ülke için en düzgünü bu olacaktır.


“Kader bizim Galatasaray’la buluşmamızı istiyormuş”

Paris’te güç geçen bir yılın akabinde Galatasaray üzere bir kadro tarafından istenmek… Türkiye’de ve Avrupa’da açık formda başarılı olan… Galatasaray, beni aradı tekrar başarılı olma ve oynama bahtı sundular. Mukadderat bizim Galatasaray’la buluşmamızı istiyormuş.”


“Bu bizim için yeni bir tecrübe olacak”

Icardi’nin eşi ve menajeri Wanda Nara ise, “Mauro ve ailemiz için çok memnunum. Bu bizim için yeni bir tecrübe olacak. Bu beni hakikaten memnun ediyor. İstanbul’u her vakit çok severdim. Birçok sefer ziyaret ettim. Tatillerde annem ve çocuklarımla. Alışılmış artık birinci kere yaşamak için geliyorum, bu biraz daha farklı olacak. Lakin kent hakkında çok şey biliyorum daha evvel birçok sefer geldim.” tabirlerini kullandı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.