NetWork’ten renkli İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu

Feminen ve modern tasarımları kusursuz detaylarla harmanlayan NetWork, İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonunda yer alan zengin renk tonlarıyla sezonu karşılıyor.

NetWork açıklamasına göre, sezona yeni koleksiyonuyla “merhaba” diyen marka, feminen ve maskülen stilleri modern dünyanın renk skalasıyla buluşturuyor. Hem günlük yaşam hem de ofis görünümüne eşlik eden koleksiyon, sezonun renkli dünyasına açılan “anahtarı” elinde tutuyor.

NetWork ile bütünleşerek marka kimliğinin vazgeçilmez parçası haline gelen hibrit stil, NetWork İlkbahar/Yaz 2023 koleksiyonu moda tutkunlarıyla birlikte yeni hikayelere doğru yola çıkıyor. Zengin doku ve minimalist çizgilerle, zarafeti günlük yaşama dahil eden kombinler, şehir hayatının her anına kolayca uyum sağlarken, görkemli stillerde iddialı ve özgür olmanın altını çiziyor

NetWork kadınına her an havalı ve iddialı bir görünüm sağlayan renk terapisi koleksiyonu, kırmızıdan laciverte, pembeden hakiye, bejden pastel tonlara kadar uzanan geniş bir renk skalası sunuyor. Gündüzden geceye eşlik eden ceket takımlar, keten dokular, zarif trikolar ve elbiseler yaşam stillerimizdeki değişimi yeni sezon koleksiyonunda iddialı bir şekilde yorumluyor. Günlük parçalar ile kombinlenebilen payet ışıltılı parçaların yer aldığı koleksiyon, gündüzden geceye uzanabilen görünümler için modern seçenekler sunuyor.

Koleksiyondaki farklı hikayelere sahip tüm parçalar, kolayca kombilenebilen “mix&match” özelliği ile eforsuz şıklığı özgürce yakalamanıza olanak sağlıyor. Baharın tüm canlı renklerini barındıran koleksiyona, zamansız ve ikonik takı tasarımları ile renkli ve farklı formlardaki çantalar eşlik ediyor. İddiali görünümlerin vazgeçilmezi olan stilettolar ve sezonun trendi olan canlı renklerdeki platform topuklu ayakkabıların yanı sıra farklı form ve kaliteli dokulardaki çantalar sezonun gözde parçaları arasında yerini alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir