Samsung Galaxy F13’ün lansman tarihi açıklandı!

Posted by

Güvenilir bir kaynak olan Flipkart, dün Samsung Galaxy F13 cihazından söz etti ve tasarımına bir bakış sundu. Şimdi, perakendeci kendi web sitesinde F13 için bir tanıtım sayfası oluşturarak akıllı telefonun lansman tarihini ve temel özelliklerini ortaya koydu.

Samsung Galaxy F13’ün lansman tarihi açıklandı!

Samsung Galaxy F13, 22 Haziran‘da yerel saatle öğlen Hindistan’da piyasaya çıkacak ve en az üç renkte sunulacak. FullHD+ LCD’ye sahip olacak ve 15W şarj destekli 6.000 mAh pil ile gelecek. Galaxy F13, sanal RAM genişletmesi gibi görünen RAM Plus özelliğiyle birlikte 8 GB RAM’e sahip olacak. Akıllı telefon ayrıca Otomatik Veri Değiştirme özelliği ile gelecek.

Flipkart tarafından paylaşılan görüntüler ayrıca yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcısının, 3,5 mm kulaklık jakının ve bir USB-C bağlantı noktasının varlığını doğruluyor.

Flipkart, Galaxy F13’e güç sağlayacak işlemciyi açıklamadı, ancak Geekbench sayesinde, bir Exynos 850 yongası olacağını biliyoruz. Samsung Galaxy F13’ün, HD+ ekran, 4GB RAM ve 5.000 mAh pil ile gelen Galaxy M13’ün bir versiyonu olduğu söylendi. İki akıllı telefon arasında daha fazla fark olup olmadığı henüz belli değil, ancak lansmana sadece beş gün kala Galaxy F13 hakkında her şeyi bilmek için fazla beklememize gerek kalmayacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.