Seda Sayan’ın genç kocasıyla liseli aşık pozu

Posted by

Geçtiğimiz aylarda müzisyen Çağlar Ökten ile oğlu Oğulcan Engin’in istek olmadan nikah masasına oturan Seda Sayan, eşiyle birlikte Paris’ten sonra Hollanda’ya gitti. Balayı yapan çift bir arada eğlendikleri anları da toplumsal medya hesaplarından sevenleriyle paylaşıyor. Seda Sayan’ın değişimi son vakitlerde gözlerden kaçmazken, eşiyle bir arada attığı fotoğrafta adeta liseli aşık pozu verdi. İşte Seda Sayan-Çağlar Ökten çiftinin romantik pozu.

SEDA SAYAN-ÇAĞLAR ÖKTEN’DEN 2. BALAYI

Mayıs ayında 7. sefer nikah masasına oturan Seda Sayan, 35 yaşında olan Müzisyen Çağlar Ökten ile dünya meskenine girdi. Nikahta her iki tarafından ailesi katılmazken, arkadaşlarının iştiraki ile basından uzak yapıldı. Çiftin ortasındaki yaş farkından ötürü çok fazla yorum yapılırken, Sayan-Ökten çifti bunlara aldırış etmeden ikinci balayına çıktı.

LİSESİ AŞIK POZU

İlk balayını Paris’te yapan çift ikinci balayı için Hollanda’yı tercih etti. Seda Sayan, eşiyle bir arada daima o anlarını toplumsal medya hesabından sevenleri ile paylaşırken, son gönderisi ise olay oldu. Bacaklarını incelttiren Seda Sayan, son paylaşımına lisesi aşıklar yorumu geldi. İşte o fotoğraf…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.