Son dakika: Pirlo’nun Fatih Karagükmrük’e ilk transferi Galatasaray’dan! Emir Tintiş’ten olay açıklama…

Posted by

Volkan Demirel’Den boşalan teknik direktörlük koltuğuna İtalyan Andrea Pirlo’yu getiren VavaCars Fatih Karagümrük, Galatasaray U19 takımında forma giyen sol bek Emir Tintiş’i transfer ettiğini açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada; “18 yaşındaki sol bek Emir Tintiş’i renklerimize bağladık. Geçtiğimiz sezon Galatasaray ile U-19 Elit Gelişim Ligi şampiyonluğu yaşayan Emir Tintiş, çeşitli yaş gruplarında da birçok kez Milli formayı terletme başarısı gösterdi. Yeni transferimiz Emir Tintiş’e hoş geldin diyor, Karagümrük forması altında başarılar diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

PIRLO’NUN İLK TRANSFERİ

Fatih Karagümrük, Andrea Pirlo’yu göreve getirdikten sonra ilk transferini Galatasaray U19 takımından yaparak dikkat çeken bir hamleye imza attı.

Galatasaray U19 takımı ile Elit Gelişim Ligi’nde şampiyonluk yaşayan Emir Tintiş, çıktığı 30 maçta 8 gol atıp 5 de asist yaptı.

EMİR TİNTİŞ’TEN SERZENİŞ: GALATASARAY’DA KONTRAT TALEBİM CEVAPSIZ KALDI

Galatasaray’a veda paylaşımı yapan 18 yaşındaki Emir Tintiş, profesyonel sözleşme talebinin kulüp tarafından cevapsız bırakıldığını ifade etti.

Sevgili Galatasaraylılar,Yıllardır formasını terleterek ilk günden beri kendimi geliştirmeye adadığım takımımızda U19 takımına kadar yükseldim. Kendi yaş kategorimde hem milli takımda hem de kulübümüzde hep daha iyi bir performans göstermeye çalıştım.Şimdi sonunu hiç böyle tahmin etmediğim bir ayrılık yaşıyorum. Tek isteğim olan profesyonel kontrat talebim uzun zamandır kulübüm tarafından cevapsız bırakıldı ve herhangi bir resmi teklif tarafıma iletilmedi. Kariyerimi de düşünmek zorunda olduğum için şimdi kalbim buruk bir şekilde sizlere veda ediyorum. Gelişimimde ve bu günlere gelmemde üzerimde emekleri bulunan hocalarıma, takım arkadaşlarıma ve kulüp personeline çok teşekkür ederim. Üzerimdeki emeklerinizi asla unutamam.Benim için kalbimde yeriniz her zaman çok farklı olacak. Hoşça kalın. Sevgi ve saygılarımla.

Emir Tintiş

 

FATİH KARAGÜMRÜK İÇİN SOSA İDDİALARI VAR

Sabah’ın haberine göre Fatih Karagümrük’ün yeni teknik direktörü Andrea Pirlo, Fenerbahçe ile sözleşmesi sona eren Jose Sosa’nın transferini değerlendirmeye aldı.

36 yaşındaki Arjantinli yıldızın ismi, menajerler aracılığıyla yönetimin önüne geldi.

Fenerbahçe’den ayrılan Sosa’nın İstanbul’da kalmak istediği ve İstanbul kulüpleriyle görüşmeler yaptığı belirtildi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.