Beden dili uzmanı Kate Middleton’ın tartışma yaratan videosunu yorumladı

İngiliz Kraliyet Ailesi’nde tahtın bir numaralı varisi Galler Prensi William’ın eşi Kate Middleton, ocak ayında olduğu karın ameliyatının ardından uzun süre görünmeyince komplo teorileri havada uçuşmuştu.

Middleton’ın yokluğu dünya çapında kamuoyunu meşgul etmeye başlayınca, Prenses iki gün önce bir video yayınlayarak ameliyatının başarılı geçtiğini ancak kanser teşhisi sonrası tedavi görmeye başladığını açıklamıştı.

Videoyu yorumlayan beden dili uzmanı Chris Pardoe ise bunun “zor” olduğunu belirterek, “Halkın desteğine başlangıçtaki içten teşekkür ve takdir, tedaviye ve sağlık ekibine olan yüksek güveni gösteriyor. Operasyonun başarılı olduğu konusunda samimi. Tamamen iyileşeceğinden emin.” dedi.

Kraliyet uzmanı Gertrude Daly de, Daily Star’a, teşhisin açıklanmasının çocukların okulları tatile girene kadar beklendiğini söyledi.

Prenses Kate, kanserle mücadele konusunda çocuklarını rahatlatmak için konuştu ve kamuoyuna kendisinin “iyi olacağını” söyledi ve “Tedavime başlamak için büyük bir ameliyatın ardından toparlanmam zaman aldı. Ama en önemlisi, her şeyi George, Charlotte ve Louis’e uygun bir şekilde açıklamamız zaman aldı.” diye ekledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx